A következő költségvetési év díjszabásairól is döntött legutóbbi ülésén a csepregi képviselőtestület. Eszerint az iparűzési adó mértéke a jövő évben ugyan változatlan marad, a kommunális adó összege viszont évi ötezerről hatezer forintra nő. A víz- és csatornadíjak a hat százalékkal, a szemétszállítási díj tíz százalékkal emelkedik. A szociális étkeztetésben résztvevőknek is változással kell számolni: a felnőtteknek egységesen 550 forintot kell majd fizetniük egy ebédért. Az iskolásoknak januártól 290 forintba kerül az ebéd, a tízórai és az uzsonna pedig nyolcvan forintba.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!