Már működik a hóágyú az Emlékműnél

A napokban tartósan fagypont alatt maradt a hőmérséklet, így a Szova Zrt. szakemberei tegnap délután beindították a szerkezetet. A hóágyú most éjjel-nappal működik, de néhány napba beletelik, amíg a hótakaró eléri a megfelelő, kb. 10-12 cm-es vastagságot. A hétvégén már valószínűleg szánkózásra alkalmas lesz a terület. Bár a jövő hétre enyhébb időt jósolnak a meteorológusok, a szakemberek bíznak abban, hogy nem olvad el teljesen a műhó, és a téli szünetben kedvükre szánkózhatnak a gyerekek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek