Öngyilkosság a szombathelyi börtönben

Egy előzetes letartóztatásban lévő férfi lett öngyilkos a Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási Intézetben még szombaton - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának sajtóirodája. A közlemény szerint az egyszemélyes zárkában elhelyezett K. L. hajnali három óra és fél négy között lepedőcsíkokból font kötélre akasztotta fel magát. Tettének nem volt előjele. A helyszínre érkező egészségügyi személyzet és a mentőorvos már csak a halál beálltát tudta megállapítani. Az intézet vezetése megtette a szükséges lépéseket, az elsődleges vizsgálatok kizárták az idegenkezűséget. Tavaly hét öngyilkosság történt a börtönökben, idén hatan vetettek véget önkezűleg életüknek

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek