Az utolsó adventi hétvégén a szombathelyi rendőrök nagyszabású ellenőrzéseket tartottak. Célpontjaik a zsebtolvajok, autófeltörők és más bűnelkövetők voltak. A belvárosi rendőrőrsről 22-en indultak szolgálatba. Az autókra figyelmeztető cédulákat tettek, hogy mindenki óvja értékeit. A rendőrök különösen figyeltek a gépkocsi feltörésekre, a zsebtolvajokra, valamint arra, hogy megakadályozzák az erőszakos koldulást. Nemcsak a belvárosban, a vásárcsarnok környékén is ellenőriztek. Gyakori volt a rendőri igazoltatás, valamint a fenyőfa árusoktól kérték el a fenyők eredetét igazoló papírokat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!