Rablókat fogtak Szombathelyen

Szokatlanul erőszakos módon elkövetett rablások gyanúsítottjait fogta el a rendőrség Szombathelyen. A négy ember terhére eddig 11 bűncselekmény róható fel: hat rablás, négy súlyos testi sértés és egy orgazdaság. A rablások során az elkövetők a nyílt utcán, lépcsőházakban és egy szórakozóhelyen támadták meg áldozataikat, akiket brutálisan bántalmaztak, a földre teperték és összerugdosták őket, majd elvették értékeiket. A négy gyanúsítottat a bíróság már előzetes letartóztatásba helyezte, egyikük novemberben szabadult emberölésért letöltött büntetéséből.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek