Önkormányzati adománygyűjtés

A Vas megyei önkormányzat is gyűjtött az Egyházmegyei Karitász karácsonyi akciójában. Idén nem csak azokon a településeken ajándékoztak, ahol jelen van a Karitász, a polgármesterek bevonásával az egész megyére kiterjesztették a gyűjtést. De részt vettek az akcióban azok is, akik a munkaügyi központban, a Polgárőr Szövetségben és az Ellátó Szervezetnél dolgoznak. A Vas Megyei Közgyűlés tagjai közel 400 ezer forintot ajánlottak fel a jótékony célra. Ennek nagy részéből a Karitász tartós élelmiszereket illetve egyéb ajándékokat vásárolt a rászoruló családoknak, a többiből pedig majd januárban az ikervári illetve a gencsapáti otthonban élő gyerekek vehetnek részt egy disznóvágáson.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek