Az ÁNTSZ-nél az év végéig lehet kérni a H1N1 elleni oltás beadását, azonban a kórházakban illetve a szombathelyi MÁV-rendelőben ma megszűnik ez a lehetőség. Az ÁNTSZ Sugár úti épületében sokan kérték az oltást, a szombathelyi kistérségben minden negyedik lakos beoltatta magát H1N1 ellen. Szombathely mellett Sárváron, Celldömölkön és Körmenden is a kórházakban adtak védőoltást. A Markusovszkyban a november végén nyílt oltóponton mintegy 300-an kérték a vakcinát, az utóbbi napokban, átlagban csak 1-2 ember jelentkezett oltásért. Az utolsó nap is reggel nyolctól este nyolcig várják azokat, akiknek nem jár az ingyen oltás. A beadásért háromezer forintot kell fizetni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!