Lefagyott a postássztájk

Lefagyott a postássztájk, nem volt fennakadás a kézbesítésben. Kevesebb mint száz kézbesítő nem vette fel a munkát kedden reggel a tizenegyezerből a Magyar Postánál, a munkabeszüntetésnek nincs országos támogatottsága - mondta Tomecskó Tamás, a cég szóvivője. Budapesten a tízet sem éri el a sztrájkolók száma, Nyugat-Magyarországon valamivel többen mint tízen nem vették fel a munkát, míg Kelet-Magyarországon néhány tucatnyian. A Magyar Postánál működő Kézbesítők Szakszervezete december 22-től határozatlan ideig sztrájkot hirdetett azért, hogy minden dolgozó egyszeri százezer forintot kapjon a társaság által értékesített ingatlanok bevételéből.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek