Sárvár-Rábasömjén városrész és Rábapaty csaknem 740 millió forintot nyert a Környezet és Energia Operatív Programban szennyvízelvezető rendszer kiépítésére. Az elnyert összeg az összköltség 85 százalékát teszi ki, az önkormányzatok 131 millió forinttal járulnak hozzá a projekthez. A beruházás során összesen 16 ezer méter csatornát fektetnek le a két településen, mintegy 900 lakás számára biztosítva komfortot. A kivitelezés a közbeszerzési eljárások lefolytatása után legkorábban 2010 nyarán kezdődhet el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!