Jelantős év után a Savaria Szimfonikusok

Létszámleépítés és óriási változások. Röviden így jellemezhető a Savaria Szimfonikus Zenekar 2009-es éve. Mérei Tamás, március elsejével megválasztott igazgató szerint a rengeteg változás közül az egyik legfontosabb, hogy Vásári Tamás karnagynak tiszteletbeli elnök-karnagyi címet tudtak adományozni, amely nem csak a zenekar, hanem a város kulturális életére is nagy hatással van. Természetesen a sikeres karácsonyi koncert után szilveszterkor is várják a zenekedvelőket a Savari Szimfonikus Zenekar tagjai. Idén is két alaklommal, ma és szerdán nézhetik és hallgathatják meg a hangversenyt a szombathelyiek. Az estek karnagya pedig Petró János, a zenekar alapítója lesz.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek