Nem maradnak benzin nélkül a tűzoltóautók

Az állami szervek tankolására kiírt pályázatot az osztrák OMV nyerte, egy kormányrendelet ugyanakkor arra kötelezi a rendvédelmet, hogy a nemzetbiztonsági védelem alá eső Moltól vegyenek benzint vagy gázolajat. Vidéken azonban nem minden tűzoltóság csatlakozik automatikusan a központi közbeszerzéshez. Amint azt Göncz Szabolcs szóvivőtől megtudtuk, Szombathelyen is ez a helyzet: a vasi megyeszékhelyen eddig is a Szombathely és környéki kutak árajánlatai alapján tankolták meg a tűzoltóság autóit. Jelenleg a Volán buszok tankolását is ellátó Volltanknál szerzik be az üzemanyagot, hiszen itt a megfelelő chipkártyás technológia is rendelkezésükre áll.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek