Két ittas is öngyilkossággal fenyegetőzött

Szelestén egy családi veszekedéshez hívták ki a rendőröket, ahol az ittas férfi feleségét pofozta fel egy szóváltásban. Ezután a saját nyakát akarta egy konyhakéssel elvágni, amit a járőr elvett tőle, és zavart állapota miatt megbilincselte. Az öngyilkossági szándék miatt a kiérkező orvos őt is, illetve megsérült feleségét is kórházba szállíttatta. Nádasd és Őrimagyarósd között éjszaka az erdőben talált egy szintén ittas férfit a körzeti megbízott. Az Őrimagyarósdi férfi miután összeveszett a családjával nagyobb mennyiségű gyógyszert vett magához, és öngyilkossági szándékkal ment el otthonról. A járőr mentőt hívott, és a férfit a körmendi kórházba vitték.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek