Új számítástechnika terem a sárvári katolikus iskolában

A sárvári Szent László Katolikus Általános Iskola tetőterében kapott helyet az a szaktanterem, ahol ezentúl 27 gépet használhatnak az iskola diákjai. A fejlesztésre azért volt szükség, mert a korábbi gépek már elavultak, gyakran szorultak javításra. A jövőben két teremben folyhat számítástechnikai oktatás az intézményben. A gépek mintegy 4 millió forintba kerültek, az összeget az előző évi pénzmaradványból és az iskolai alapítvány támogatásából teremtette elő az iskola.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek