Februártól próbaüzemben Szombathelyen dolgozzák fel az ország összes objektív felelősséggel kapcsolatos esetét. A megyeszékhelyen már hónapokkal ezelőtt megkezdődött a jelentkezés az új munkahelyekre. Magyarországon korábban évente mintegy fél millió gyorshajtást regisztráltak, eddig régiós szinten dolgozták fel ezeket az ügyeket. Nálunk csak a Vas, Zala és a Győr-Moson-Sopron megyei esetekkel foglalkoztak. Mostantól azonban minden felvétel Vas megyébe fut be. Ehhez már tavaly elkezdődött a Söptei úton egy 220 milliós beruházás, amelyben kialakítják az új osztályt, és biztosítják az informatikai hátteret. Kovács Ferenc, a Vas Megyei Közgyűlés elnöke ma egyeztet az országos rendőrfőkapitánnyal.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!