Nyelvi labort avattak a csepregi középiskolában

Tegnap adták át Csepregen azt a speciális tantermet a Nádasdy Tamás Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskolában, aminek kialakítását a helyi cégek, vállalkozások szakképzési hozzájárulása tette lehetővé. A mintegy öt millió forintos beruházással 18 új számítógépet vásároltak, amelyek ezentúl az iskolában tanuló diákok német illetve angol nyelv tanulását segítik majd. Az új nyelvi labort Csepregen Majthényi László, a megyei közgyűlési alelnök és Dorner Kornél intézményigazgató avatta fel. A gépekre telepített nyelvi program, amelyet már közel száz magyar iskolában használnak, lehetőséget ad az egyéni képességek szerinti különbségtételre, és saját digitális tananyag beépítésére is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek