Január végéig 350 őr áll szolgálatba, az így felszabaduló rendőröket pedig közterületi szolgálatra vezénylik - közölte Bencze József országos főkapitány a Körmendi Rendészeti Szakközépiskolában tartott sajtótájékoztatón. Körmenden 48, zömében 25-30 év közötti fiatal végzett egy három hónapos OKJ-s tanfolyamon, ők hamarosan a létszámgondokkal küzdő Fejér, Veszprém és Tolna megyébe kerülnek, ahol rendőrségi objektumokat védenek majd. Vas megyébe viszont egyelőre nem kerül civil biztonsági őr a rendőrséghez Halmosi Zsolt vasi főkapitány szerint azért, mert itt egyelőre nincs létszámhiány.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!