Idegenforgalmi fejlesztések előtt a megye

Jelenleg is folyik a Kőszegi Jurisics Vár komplett felújítása, Szombathelyen a Smidt Múzeum rekonstrukciójára már benyújtotta a pályázatot a megyei közgyűlés. A Büki Gyógyfürdő Zrt. épületegyüttesének uniós támogatással megvalósuló második ütemű továbbfejlesztése várhatóan ősszel fejeződik be. Kovács Ferenc, a Vas megyei közgyűlés elnöke rádiónknak elmondta: fel kell venni a környező országokkal a versenyt, hiszen az idegenforgalom a legfontosabb foglalkoztató területté vált Vas megyében. A biztos munkahelyek érdekében minél több külföldi vendéget kell ide csábítani. Hozzátette: folyamatos tapasztalatcserére, megújulásra van szükség, mert csak így biztosítható a versenyképesség.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek