Ütések váltása utcán és bálban
Szombathelyen a Benedek Elek utcából egy lakó telefonált a rendőröknek, hogy a lakása előtt két személy verekszik. A rendőrségi híradás szerint „Kihívóan közösségellenes erőszakos magatartásuk alkalmas volt arra, hogy másokban megbotránkozást és riadalmat keltsen. Ellenük büntetőeljárás kezdeményezve”.
Szentgotthárdon, az Árpád úton egy vendéglőben tartott bálon többen verekedtek. A szentgothárdi rendőrőrsre előállítottak egy rönöki és egy csörötneki lakost. Ők büntetőeljárás elé néznek…
Csúszós utak: kidőlt villanyoszlop, könnyű sérültek…
Egy győri lakos Ford Ranger teherautóval tartott Csepreg felől Bük irányába. A nedves úttesten megcsúszott, jobbra sodródva letért az úttestről, majd a meredek partoldalon lezúgva kisebb fáknak ütközött. A sofőr és utasa is könnyű sérülést szenvedett, a mentők a szombathelyi Markusovszky Kórházba szállították őket. Az anyagi kárt 3.000.000 Ft-ra becsülik.
Kőszegen, a Lékai úton (Pénzváltó) egy Skoda csúszott meg. Nekiütközött egy villanyoszlopnak, mely nem erre volt méretezve, ki is dőlt. Az autóban 500 000, az oszlopban 150 000 Ft kár keletkezett. Személyi sérülés itt szerencsére nem történt.
Lopások, betörések: kisebb-nagyobb hatékonysággal
Szombathelyen, a Domus üzletközpontban lévő cipőbolt bejárati portálüvegét betörte valaki.. A rongálással 20 000 Ft kárt okozott,amúgy nem volt igazán eredményes: a boltból csak némi váltópénzt tudott elvinni.
Nem jönne ki érdemleges óradíja annak a bűnözőnek sem, aki a megyeszékhelyen egy Varasd utcai Kft. telephelyén a pinceablakot felfeszítve 2 500 Ft-ot vitt el a pénztárgépből. Az ablak javítása viszont kb. 20 000 Ft-ba fog kerülni.
Szintén Szombathelyen, a Váci Mihály utcában egy garázsba törtek be a lakatot levágva. Négy darab alufelni tűnt el gumiabronccsal együtt. Itt hatékonyabbak voltak a bűnözők, 2000 Ft-nyi rongálás árán 120 000 értékű zsákmánnyal távoztak.
A Szent Gellért utcában egy lakás pincerekeszének ajtaját ismeretlen tettes kifeszítette, és egy 6000 forintot érő kerékpárt vitt el.
Körmenden egy áruházból egy felnőtt, két fiatalkorú és egy gyermek 6100 Ft értékű szeszesitalt próbált ellopni. A nagy létszám ellenére sem jártak sikerrel.
Kőszegen egy ház elől, egy fedett de nem zárt kerékpártárolóból vittek el egy City Bike kerékpárt. A károsult 15 000 Ft-tal lett szegényebb.
Oszkón egy csillaghegyi pincéből vittek el egy kapálógép-motort. Értéke mintegy 30 000 Ft, a lakatlefeszítéssel okozott kár kb. 15 000.