A Vas Megyei Önkormányzat és a Vas Megyéért Egyesület rendezvényének díszvendége ezúttal dr. Kovács Árpád, az Állami Számvevőszék leköszönt elnöke volt. A vendégeket Kocsis Korinna szépségkirálynő és a kőszegi borkirálynők fogadták, majd nyolc órakor Kovács Ferenc, a megyei közgyűlés elnöke köszöntötte őket. A hagyományoknak megfelelően éjfélkor került sor a 2009-es év vasi embere cím díjátadójára, melyet megosztva Esztergályos Jenő celldömölki könyvkiadó és Dr. Masáth Péter szombathelyi gyermekorvos kapta.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!