18 millió forintot zsarolt egy csepregi férfi. Három év alatt 18 millió forintot zsarolt egy 44 éves csepregi férfi egy 38 éves zsirai embertől. A zsaroló azzal fenyegetőzött, hogy az így megszorongatott ember személyes dolgait nyilvánosságra hozza, ha nem fizet - mondta Farkas Gábor alezredes, soproni rendőrkapitány. 18 millió forintból 15 millió előkerült. A zsarolót akkor érte tetten a rendőrség, amikor újabb fenyegetés hatására a következő 1 millió forint átadására került volna sor. A zsaroló őrizetbe vétele után beismerő vallomást tett. Az elkövető büntetett előéletű, eddig nyolc évet ült börtönben erőszakos bűncselekmények miatt. A most nyilvánosságra került zsarolási bűncselekmény öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!