Jelentős hiánnyal számol a vasvári szakközépiskola

[pA megyei önkormányzat által fenntartott vasvári Béri Balogh Ádám Szakközépiskolában idén 35 millió forintos lehet a hiány. Az intézmény 10 millió forinttal már csökkentette a működési költségét. A helyi önkormányzat pedig épületfelújításra, állagmegóvásra nyert pályázati összeget az elmúlt időszakban. A képviselő testület legutóbbi döntése alapján Vasvár 1,4 millió forintos működési támogatással segíti a szorult helyzetbe került középiskolát. Egy korábbi, szúnyogirtásra szánt összeg megyei kasszában maradó részét, 600 ezer forintot is a támogatáshoz csatolnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek