A polgárőrök segítettek elkapni egy tolvajt Oszkóban. A vasárnapi mise alatt tört be egy házba az a férfi, akit lakossági értesítésre a helyszínre kiérkező polgárőrök fogtak el. Az elkövető a ház hátsó ajtaját feszítette be, majd onnan készpénzzel, betétkönyvet és iratokkal távozott. A kiérkező vasvári rendőrök igazoltatták majd kihallgatták az illetőt, akinél a pénz kivételével az ellopott dolgokat megtalálták a bujkálás helyszínén, így a vasvári rendőrök feltételezik, hogy társai is voltak a férfinek, őket még keresik. Az elkövető szabadlábon védekezhet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!