Egy középkorú nő vesztette életét feltehetően H1N1-fertőzés miatt a szombathelyi Markusovszky kórházban pénteken. Dr. Schneider Ferenc, a Markusovszky kórház infektológiai osztályának vezető főorvosa elmondta: az 52 éves beteget pár nappal korábban tipikus influenzás tünetekkel vették fel a kórházba, állapota miatt azonban lélegeztetőgépre kellett tenni, ezért átszállították az intenzív osztályra. A nő súlyos, kétoldali tüdőgyulladásban halt meg. Jelenleg vizsgálják, hogy szervezetében jelen volt-e a H1N1-vírus.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!