Az EU-nál panaszkodik Körmend a kastélyfelújítás késése miatt. Az EU panaszbizottságához fordult Körmend polgármestere, mert a Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Tanács nem szavazta meg a körmendi Batthyány-kastély felújításához szükséges 1,8 milliárd forintos támogatást. A projekt összköltsége 2,5 milliárd, a körmendiek önrésze 350 forint millió lenne. Balogh József, a fejlesztési tanács MSZP-s elnöke elmondta: a körmendi kastélyprojektet már negyedszer nyújtották be, de szakértők a koncepció megváltoztatását kérték. Bebes István, Körmend fideszes polgármestere azt mondta: azért fordultak az unió panaszbizottságához, hogy az mértékadó véleményével segítse a kastélyprojekt megvalósulását.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!