A múlt hét végig kellett visszavinni a munkavállalói kiskönyvet. Azoknak sem kell azonban büntetésre számítaniuk, akik ezt nem tették meg. A lényeg, hogy minél gyorsabban jelentkezzenek az Alkalmi Munkavállalói könyvvel a munkaügyi központban. Április elsejével változik ugyanis a rendszer, így a kiskönyvet elektronikus regisztráció váltja majd fel. Németh Zsolt, kirendeltség igazgató rádiónknak azt mondta, népszerű volt eddig Vasban az AM kiskönyv, közel 30.000 munkavállaló élt ezzel a lehetőséggel. Az új rendszerben egyébként mód lesz arra is, hogy négy napig a munkavállaló szóbeli megállapodás alapján, munkaszerződés nélkül dolgozhasson. Elektronikus bejelentés azonban ebben az esetben is kötelező lesz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!