Korrupcióra panaszkodnak az osztrákok

Gyakran találkozni osztrák rendszámú autóval Vas megyében, és sokan töltik a pihenésüket is a kedvelt gyógyfürdőinkben. Magyarországi utazásaikról visszatérve azonban akad olyan, aki panasszal fordul az ÖAMTC autóklubhoz. A tavaly beérkezett 150 ezer panasz alapján Olaszországban éri a legtöbb kellemetlenség az osztrák autósokat. A lista elején áll még Németország, Szlovénia, Horvátország és Magyarország is. Ez utóbbi három országban az üdülés után legtöbbször azért fordulnak az autóklubhoz, mert úgy érzik, a hatóság önkényesen bírságolta meg őket. A magyarországi esetek többségében az autósok azért fordultak jogászhoz, mert szerintük a hatóságok nem tartották be a vámszabályokat vagy csupán pénzbeszedési céllal szabtak ki büntetéseket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek