Jelentkezett csütörtökön Pintye Alexandra, akinek a fotóját a nyugat.hu is közreadta Ki látta a 16 éves lányt? (Fotóval) 2010. January 19. 17:06 . A 16 éves papkeszi lány karácsony másnapján távozott ismeretlen helyre. Miután a média híradásaiból értesült, hogy a rendőrség eltűnés miatt keresi, hazament. A rendőrség munkatársának elmondta, hogy december 26-án egy barátja jött érte személygépkocsival, azóta vele volt. Arról azonban nem nyilatkozott, hogy pontosan hol tartózkodott az elmúlt közel egy hónapban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!