Logisztikai szaktantermet kapott a szakképző iskola

Ma délután dr. Ipkovich György, Szombathely polgármestere avatta fel azt a közel 2,5 millió forintból megvalósult tantermet, ami ezután a Savaria Közlekedési Szakképző Iskola diákjait fogja kiszolgálni. A terem az európai színvonalat követve, interaktív táblával, tanulói számítógépekkel és internet kapcsolattal is el van látva. Dr. Tatai-Szabó Miklós igazgató azt mondta, a teremben található eszközökre már nagy szükségük volt. Logisztikai szaktantermet kapott a szakképző iskola

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek