Minőségi díjat kapott a büki Hotel Caramell

A büki szálloda az Utazás Kiállításon veheti át az elismerést. 2009-ben több neves fővárosi és vidéki szálló mellett a büki Hotel Caramell nyerte el a Magyar Turizmus Minőségi Díjat. A megmérettetés szakmaiságát több száz pontból álló önértékelési lista és anonim ellenőrzés garantálta. A vasi hotel 12 szállodával és 1 étteremmel együtt az Utazás Kiállításon veheti át hivatalosan a megtisztelő címet - jelentette be Ujhelyi István, a Nemzeti Turisztikai Bizottság elnöke és Wolff Péter társelnök Budapestem, a Danubius Hotel Aréna szállodában megtartott sajtóeseményen. A szervezők a jövőben szeretnének a minősítésbe több éttermet bevonni, s tervezik azt is, hogy a későbbiekben fürdőszolgáltatók számára is kidolgoznak majd hasonló rendszert.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek