Kezdődhet a szombathelyi színház felújítása

A csütörtöki közgyűlés zárt ülésén a képviselő-testület érvényesnek minősítette a Weöres Sándor Színház felújítására kiírt közbeszerzési pályázatot, így rövidesen elindulhat a munka. Az átalakítás idejére a színház az MMIK-ba költözik, a tervek szerint a tavaszi évadot már a felújított épületben kezdik.

A színház felújítása sokáig kétséges volt, a közgyűlés jobboldali frakciói az erre a célra kapott 1,8 milliárd forint állami támogatást a város adósságállományának csökkentésére akarta felhasználni. A mai döntéssel a közgyűlés ezt a lehetőséget elvetette.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek