Balesetek napja

Elütötte a biciklist

Tegnap reggel Szombathelyen, a Kárpáti K. utcában kerékpárossal ütközött egy személygépkocsi. Szombathelyi opeles haladt a Kárpáti K. utcában, amikor nekiment hátulról az előtte kerékpározó helybeli lakosnak. Szerencsére a kétkerekűs csak könnyebben sérült.

Benzint lopott az autóból

Tegnap délelőtt kőszegi sértett tett bejelentést a helyi kapitányságon, mivel ismeretlen személy járművének üzemanyagtöltő nyílását megrongálta, majd az üzemanyag-ellátó rendszer gumicsövét is elvágta, így kb. 20 liter benzint engedett le, amelyet el is lopott.

Tűzifát loptak

Tegnap délután a sértett tett bejelentést, hogy Torony külterületén az általuk korábban kitermelt fát ismeretlenek ellopták. A három köbméter vegyes tűzifa eltulajdonításával kb. 25 ezer forint kárt okoztak.

Kulcsos betörés a sörözőbe

Tegnap délután jelezték a szombathelyi ügyeletre, hogy az egyik helyi sörözőbe valószínűleg lopott vagy álkulccsal betörés történt. A tettes az előző napi bevételt vitte el, továbbá megrongálta a játékgépet is.

Árokba hajtott az Audi

Tegnap este Bükfürdőn történt baleset. Osztrák audis haladt Bükfürdő térségében, amikor az egyik „T” alakú kereszteződésen úgy hajtott át, hogy a szemközti vízelvezető árokban állt meg. A balesetben mind az osztrák sofőr, mind a vele utazó felesége is súlyos sérüléseket szenvedett.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek