Felújítják a Zanati utat

Még 1,6 milliárd forint fordítható útfejlesztésre Vas megyében 2013-ig - hangzott el Nyugat-dunántúli Fejlesztési Tanács legutóbbi ülésén. Javaslatuk szerint három éven belül megújulhat a többi között a szombathelyi Zanati út, a Vashosszúfalu és Kád közötti szakasz, és a Kemenesszentmárton és Celldömölk közötti összekötő út is. A kisvárosi fejlesztések érdekében 200 millió forint csoportosítanának át, így lehetőség lenne arra, hogy Körmend, Sárvár, Répcelak és Vasvár is támogatáshoz jusson.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek