Álfideszesek bukkantak fel Szombathelyen

Fideszes aktivistának adták ki magukat, így gyűjtöttek ajánlószelvényeket ismeretlenek Szombathelyen, hátrányos helyzetű emberek által lakott területeken, közölte a Fidesz helyi szervezete csütörtökön az MTI-vel. Hangsúlyozták, a Fidesz nevében kizárólag megbízólevéllel és igazolvánnyal rendelkezők gyűjtik az ajánlószelvényeket. A párt szombathelyi szervezete közleményében arra kérte a lakosságot, hogy ha a kétség merül fel az aláírást gyűjtőkkel szemben, forduljanak a párt helyi irodájának munkatársaihoz, akik a megbízással rendelkező önkéntesekről tájékoztatást tudnak adni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek