Megszüntették a hulladéklerakót Gencsapátiban

A vasi település a Nyugat-dunántúli Operatív Program pályázatán nyert több mint 13 millió forint uniós támogatást a város határában lévő szilárd hulladéklerakó rekultivációjára. A munkálatokkal a héten végeztek, a hivatalos átadásra ma délelőtt került sor. Bodorkós Ferenc polgármester arról tájékoztatott, hogy a hulladéklerakó feltöltése után őshonos magyar fákat és cserjéket telepítettek a terültre, ahol reményeik szerint tavaszra egy szép kis liget fog kialakulni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek