Új egészségközpont Csörötneken 60 millió Ft-ból

Könnyen megközelíthető helyszínen, 2 két szintes épületben újulnak meg Csörötnek egészségügyi szolgáltatásai, mintegy 60 milliós uniós támogatásból. A tervezett fejlesztések célja egy példaértékű integrált egészségügyi, szociális szolgáltató tér kialakítása a szentgotthárdi kistérségben. Az épületekben helyet kapnak a háziorvosi, fogorvosi, és védőnői szolgáltatások, valamit az új gyógyszertár és a napközbeni ügyelet is. Az új egészségügyi központ célja, hogy csökkentse a lakók egészségügyi és szociális problémáit, ezáltal a munkaerőpiacon is szélesebb lehetőségek nyílhatnak meg az itt élők számára. A már fennálló betegségek gyógyítása mellett nagy hangsúlyt fektetnek a megelőzésre és az egészségi esélyegyenlőség megteremtésére

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek