Csökkent a képviselői tiszteletdíj Kőszegen

A város 2010. évi költségvetési hiánya miatt Huber László polgármester javaslatára húsz százalékkal csökkent Kőszegen a város képviselőinek, bizottsági elnökeinek és tagjainak tiszteletdíja. Ennek értelmében a jelenlegi 65 ezer 500 forintos alap tiszteletdíj 52 ezer 400 forintra csökkent, s ehhez igazodott a többi, kiegészítő jellegű díjazás is - írja a megyei napilap. Eddig havonta - járulékokkal együtt - 2 millió 133 ezer 600 forintot fizettek ki Kőszegen képviselői tiszteletdíjakra. A képviselők megszavazták az indítványt. A polgármester és az alpolgármester is csatlakozott a takarékossághoz.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek