A gyanú szerint az oszkói N. M. tavaly szeptember 1-től február 15-ig rendszeresen adott el marihuánát fiatalkrúaknak, és velük többször fogyasztotta is a kábítószert. A szerért grammonként 2000-2500 forintot kért. A kábítószerfogyasztásról videofelvétel is készült, mit a gyanúsított laptopján találtak a rendőrök.
A nyomzás során 11 személynél tartottak házkutatást, amelyek során kábítószergyanús növényi származékokat találtak, a gyorsteszt kimutatta, hogy fogyasztottak is az anyagból. A rendőrség folytatja a vizsgálatot.