Tavaszig várni kell a Szombathely határában lévő 86-os elkerülő Perint hídjának felújítására. A téli hideg és a nagy forgalom miatt ment tönkre a szennyvíz tisztító telep előtti Perint híd útburkolata. A szakemberek legkorábban csak április környékén tudják felújítani a hidat, mivel az aszfaltkeverő üzemek csak a tavasszal állnak neki újra a termelésnek. A javítási munkák várhatóan 10 millió forintba kerülnek majd. Amint azt Czapp Attila, területi hídmérnök rádiónknak elmondta, a híd szerkezete kifogástalan állapotban van, az aszfaltburkolat viszont a kamionok nagy terhelését már nem bírta el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!