Egyre népszerűbb a szűrőnap

Egy hónapja adták át Szombathelyen a Prevenciós Házat, ahol a héten újabb szűrővizsgálatot tartottak. A 22 millió forintból kialakított, az országban is egyedülálló intézményben minden hónap harmadik szerdáján tartanak ingyenes szűréseket. Ezúttal mintegy ötvenen vettek részt a vérnyomás, koleszterin, vércukor, és testsúlymérésen, de ezek mellett hallásvizsgálat is volt. Vighné Horváth Ilona igazgató rádiónknak elmondta, nem csak az idős embereket várják a szűréseken, szeretnék, ha minden korosztályból érkeznének hozzájuk.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek