Az elmúlt három évben a magyar és osztrák erőfeszítéseknek köszönhetően jelentősen csökkent a Rábát Ausztria irányából érő szennyezés, de a problémákat még korántsem sikerült megoldani - hangzott el a Szentgotthárdon magyar és osztrák résztvevőkkel megrendezett Rába fórumon csütörtökön – számol be az MTI. Az osztrák bőrgyárakat sikerült meggyőzni, hogy önként csökkentsék az üzemek kibocsátását, sőt jelentős beruházásokat is vállaltak. Ausztria pedig eddig már több mint 9,5 millió eurót fordított vállalt kötelezettségei teljesítésére, és a jövőben további 4,5 millió eurót fordítanak a Rábát érintő környezetvédelmi beruházásokra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!