Ünnepel a szombathelyi városi hetilap

Huszadik évfolyamába lépett a Savaria Fórum. Ennek apropóján két új rovat is indul az újságban. Az ötödik oldalon található „SaFó Anno” az elmúlt két évtized cikkeiből szemezget, a következő hetekben pedig a város neves személyiségei vallanak a lapról. Első körben Grünwald Stefánia, az Agora vezetője, Kovács Ferenc, a megyei közgyűlés elnöke, dr. Murai András, a Savaria Egyetemi Központ kommunikáció tanszékének a vezetője illetve Veres András megyéspüspök osztja meg véleményét az olvasókkal.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek