Letért az útról, felborult, és az útszéli árokba csúszott egy magyar turistabusz szombat délelőtt egy hegyi úton, mintegy 60 fiatalkorú utassal az auszriai Karintia tartomány spittali járásában, az innerkremsi síterep térségében. Mint Peter Kampl, az osztrák vöröskereszt szóvivője az osztrák hírügynökséggel közölte, egy fiatal súlyosan, nyolc-tíz társa könnyebben megsérült. A balesetet valószínűleg a téli útviszonyok okozták. A turistabusz Schönfeldből indulva úton volt az innerkremsi síterep felé. Egy kanyarban - a szóvivő közlése szerint - valószínűleg megcsúszott a hóval borított úton, és a mintegy ötméteres árokba borult. A súlyosan sérült fiút mentőhelikopterrel szállították kórházba, a többi sérült utast az osztrák mentők a helyszínen látták el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!