Tesztüzemben vezetik be a III. Béla Szakképző iskola két osztályában a rendszert, mely a teljes oktatásszervezés lebonyolítását segíti – olvasható a gotthardtv.hu-n. Az elektronikus naplóban elérhető az órarend, szülői értekezletek időpontjai, a diákok osztályzatai és iskolai üzenetek. Ha a szülő kéri, a bejegyzésekről akár SMS-értesítést is kaphat. A rendszer szeptembertől működik majd élesben az iskolában. Nem csak Szentgotthárdon, hanem a Vas Megyei Szakképzési-szervezési Társulás további 8 iskolájában is bevezetik a következő tanévben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!