Czeglédy cáfolata, nem a város fizette az MSZP kampánynyitóját

Szerdán a Fidesz-KDNP nevében tartott sajtótájékoztatón Molnár Miklós azt mondta, hogy négy évvel ezelőtt a város fizette ki az Aréna Savariában megtartott MSZP kampánynyitó rendezvényét. A 2006. márciusi rendezvény számláiból, valamint a bérleti szerződésből azonban kiderül, hogy nem az önkormányzat, hanem az MSZP fizette ki a sportcsarnok üzemeltetőjének az egymillió- tizenhatezernégyszáz forintot. A kampányrendezvény szervezője Dr. Czeglédy Csaba alpolgármester volt, aki közleménye szerint kínosan ügyelt arra, hogy minden kapcsolódó számlát a párt maga rendezzen. Értelemszerűen a hivatalos megnyitót a város, míg az esti kampányt a Magyar Szocialista Párt fizette.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek