Dr Czeglédy Csaba alpolgármester sajtóközleménye
Mint ismeretes a Markusovszky Kórház, a korábbi együttműködési megállapodást egyoldalúan felrúgva, 2010 januárjától korlátozta Szombathely városában a háziorvosi rendelők mellett működő kislaboratóriumok szolgáltatását. Jelenleg kettő, a Rumi úti és a Jáki úti rendelő mellett működő kislaborokat érintette a negatív változás.
A vérvételi lehetőség szűkítésével a város nem értett egyet.
A tegnapi közgyűlésen, az átmeneti gazdálkodásról szóló napirendnél, módosító javaslatom, miszerint különítsünk el 400 ezer Ft-t ennek a két labor feladatainak ellátására, meghallgatásra talált. A testület egyhangú döntésének és az Egészségügyi Alapellátó Intézet koordinációjának köszönhetően hétfőtől, 2010. március elsejétől visszaáll a vérvételek régi rendje a korábbi helyeken és időpontokban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!