Café Pannónia - osztrák-magyar projekt. Café Pannónia cím alatt szervezett egy határon átnyúló projektet a kőszegi és a Kismartoni Európa Ház – számolt be az ORF. A szimpózium első része a kismartoni Európaházban került megszervezésre, tegnap pedig Kőszegen találkoztak a résztvevők. A magyar és burgenlandi szakemberek megvitatták, hogy milyen szerepet játszik a többnyelvűség, a közös kulturális örökség valamint a gazdasági jövő. A kétnapos találkozó egy felkészítő rendezvény volt a jövő évben megszervezésre kerülő nagyszabású szimpóziumra, amelyen megünneplik Burgenland 90. és az Európa Ház fennállásának 45. jubileumát.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!