Március 1-jétől - azaz hétfőtől - a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt. magyarországi vonalain közlekedő vonatokra is meg kell váltani a regisztrációs jegyet. A regisztrációs jegy díjmentes, tehát az eddigi díjmentesen utazók, továbbra is díjtalanul utazhatnak a magyar-osztrák vasúttársaság magyarországi vonalain. Mint megtudtuk, a nemzetközi forgalomban nem szükséges kiváltani a regisztrációs jegyet. Ha valaki nem váltja ki, egyelőre csak figyelmeztetik, július elsejétől viszont büntetés jár érte.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!