A március 15-i Nemzeti Ünnep alkalmából Szabó Imre környezetvédelmi és vízügyi miniszter felterjesztésére Dr. Sólyom László köztársasági elnök Nádor Istvánt, a Nyugat-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság vezetőjét a „Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztje” kitüntetésben részesítette. Nyugdíjba vonulása alkalmából 42 éves vízügyi szolgálat gazdasági, munkaügyi, humánpolitikai területén végzett kiemelkedő munkájáért Miniszteri Elismerő Oklevelet kapott Szegleti László, a Gazdasági Osztály csoportvezetője.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!