Ütközéses baleset
Vasárnap kora délután Tompaládony belterületén haladt egy kónyi lakos, aki amikor a 84-es főút kereszteződéséhez ért kihajtott és ütközött az érkező tehergépkocsival. A személyautó sofőrje könnyebben megsérült.
Fiatal rongálók pénzkazettát akartak lopni
Hétfő hajnalban az egyik szombathelyi benzinkútról jelezték, hogy két ismeretlen megpróbálta felfeszíteni a kézimosó pénzkazettáját. A bejelentő szerint az elkövetők fiatalok voltak, akik miután rajtakapták őket, a közeli lakópark felé elmenekültek. A rongálással így is kb. 10.000 Ft kárt okoztak. A rendőrség még keresi őket.
A fogason lógó kabátból pénztárcát loptak
Hétfőn jelezte a szombathelyi sértett, hogy lakásába két ismeretlen hatolt be, és amikor felfedezte a férfit és nőt, azok sietősen távoztak. Mint kiderült a lakás ajtaja nem volt lezárva, majd a fogason lógó kabátból elvittek egy pénztárcát. A lopási kár kb. 30.000 Ft.
Benzint loptak a kamionból
Hétfőn reggel fedezte fel a sértett, hogy Kőszeg külterületén álló kamionjából eltűnt kb. 450 liter gázolaj. A tettesek a tanksapkát feszítették le.