Dr. Ipkovich György polgármester ma délután négy órára hívta össze a múlt hétről elhalasztott rendkívüli közgyűlést. Mint arról beszámoltunk, egy hete a Fidesz nem szavazta meg a napirendet, így elmaradt a testületi ülés. A párt indoklása szerint a költségvetési tervezet nem ment át a szükséges egyeztetéseken. A városnak holnapig be kell nyújtania az államkincstárhoz az elfogadott költségvetés főbb adatait. Amennyiben ezt elmulasztják, akkor hitelből, saját forrásokat mozgósítva lehet csak finanszírozni a fennálló költségeket. Ez azonban havonta 10-12 millió forint többletkiadást eredményezne a városnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!